Branżowa Szkoła I stopnia

20 grudnia 2019
Konkurencja pokonana!
Ogólnopolski Konkurs Hotelarski
I  miejsce dla Natalii Jakóbczyk, II dla Niny Nowińskiej w  Ogólnopolskim Konkursie Hotelarskim.

Uczennice Branżowej Szkoły I stopnia wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Hotelarskim Online „Dobry Uczeń - Świetny Pracownik” zorganizowanym przez SOSW w Toruniu. Głównym celem konkursu było przygotowanie uczniów kształcących się w zawodzie  pracownik pomocniczy obsługi hotelowej do wykonywania zadań zawodowych oraz wejścia na rynek pracy. Zadanie konkursowe obejmowało wykonanie czynności z pośród trzech kategorii i nakręceniu krótkiego filmu dokumentującego etapy pracy. Zaprezentowaliśmy wszystkie kategorie:
  1. Usługa pralnicza - Natalia Jakóbczyk, nauczyciel przygotowujący – Renata Knapczyk
  2. Pielęgnacja i przesadzanie roślin doniczkowych - Nina Nowińska,  nauczyciel przygotowujący – Dorota Gałuszka-Mastykarz
  3. Czynności porządkowe w węźle higieniczno- sanitarnym – Sylwia Kuwik,  nauczyciel przygotowujący – Renata Knapczyk.
     Konkurencja była bardzo duża ponieważ udział w konkursie brały szkoły z różnych regionów Polski. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania i bardzo dobrze reprezentowały naszą szkołę, otrzymały dyplomy i nagrody. Gratulacje dla wszystkich.
   Dziękujemy bardzo za współpracę panu Marcinowi Domarzewskiemu, który był niezastąpiony przy kręceniu i montażu filmów.