Branżowa Szkoła I stopnia

8 stycznia 2019
Którą ze szkół wybrać?
Powiatowe Targi Edukacyjne
  W Powiatowym Zespole nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu w dniu 08.01.2019r. odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne. To była już XXI edycja tej imprezy. Swoją ofertę zaprezentowały szkoły i placówki podległe powiatowi, czyli szkoły z Oświęcimia, Kęt, Brzeszcz, a nawet Zatora. Jak co roku, nasza Branżowa Szkoła I stopnia przy SOSW również uczestniczyła w tym przedsięwzięciu. Ośmioklasistów oraz po raz ostatni gimnazjalistów przybyło w tym roku blisko 3 tysiące, w związku z czym panował na targach spory ruch i gwar. W czasie rozmów z uczniami, nauczycielami, pedagogami i rodzicami pani Iza i pani Magda opowiadały o szkole, ofercie edukacyjnej, a także rozdawały ulotki. Dodatkowo zainteresowani mogli obejrzeć przygotowaną przez pana Marcina prezentację multimedialną o naszej szkole.