Internat

SOSW O鈍i璚im

Spotkanie z Rodzicami oraz projekt "Dzieciaki interneciaki"

Pedagogizacja Rodziców

" Nie wi鎍ie facebooka"

W dniu 26 wrze郾ia w Internacie odby這 si zebranie z rodzicami, które poprowadzi豉 pedagog Sabina Magiera.
Gównym tematem spotkania by豉 PEDAGOGIZACJA RODZICÓW i WSPÓΝRACA z WYCHOWAWCAMI I SPECJALISTAMI oraz zmiany w regulaminie Internatu i stoówki . Ponadto omówiono wyniki posumowania szkole dot. "Wspó販zesnych zagro瞠 w鈔ód m這dzie篡" oraz sprawy bie膨ce dotycz帷e funkcjonowania Internatu.

W ramach Projektu " Dzieciaki interneciaki " w dniu 28 wrze郾ia Panie Barbara Jakóbik i pedagog Sabina Magiera zorganizowa造 dla grup I, IV i VI projekcje filmu dokumentalnego pt.: "Nie wi鎍ie Facebooka".
Film mia na celu ukazanie zagro瞠, jakie niesie nieprawid這we korzystanie z portali spo貫czno軼iowych oraz konsekwencje takich nieprawid這wych zachowa.

Szko豉 Podstawowa

Bran穎wa Szko豉 I Stopnia