Branżowa Szkoła I stopnia

26 marca 2024
"Wyrok"
przedstawienie oraz poczęstunek z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych

26 marca z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych mogliśmy podziwiać znakomitą grę aktorską uczniów ze szkolnej grupy teatralnej "A kto to?". Tym razem wystawili spektakl pod tytułem "Wyrok". Jak każde z poprzednich przedstawień i to miało swoje przesłanie - Wiara w dobro, w Jezusa Chrystusa uwalnia nas z kajdan uprzedzeń, lęków, naszych ograniczeń i daje siłę do przezwyciężenia trudności. Przedstawienie uwieńczyła wzruszająca pieśń pod tytułem "Przychodzisz Panie mimo drzwi zamkniętych" w wykonaniu uczennicy Justyny Tomali.
   Po pięknym przedstawieniu cała społeczność szkolna udała się na świąteczne śniadanie. Na stole królowały jajka pod różnymi postaciami oraz kolorowe przekąski. Wszyscy uczniowie zaangażowali się w przygotowanie „BABECZKOMANII”. Każdy mógł skosztować babeczki, babki a nawet wielkiej baby. Świąteczny stół został przygotowany przez uczniów klas kucharskich i hotelarskich pod opieką p. Renaty, Doroty i Kasi.