15 stycznia 2024

Talenciaki dla Szkół – 01.09.2023r – 05.11.2023r.

We wrześniu wystartowała druga edycja kampanii Lidla „Szkoły pełne talentów”.  Nasza placówka w tym roku została zgłoszona do udziału. W akcję zaangażowali się uczniowie, rodzice oraz pracownicy SOSW w Oświęcimiu. Robiąc zakupy  w sieci „Lidl” za każde wydane 50 zł. otrzymuje się jeden talenciak, czyli jeden punkt.. Warunkiem otrzymania punktu jest zakup przynajmniej jednego owocu lub warzywa. Aby zdobyć dodatkowe talenciki, należy szukać na sklepowych półkach produktów ze specjalnymi oznaczeniami. Zgromadzone talenciki można przypisać wybranym szkołom, aby miały one jak największe szanse wygrania nagród dydaktycznych. Są to m.in. gry, sprzęt sportowy, artykuły kreatywne, instrumenty muzyczne, zestawy i pomoce naukowe. Zebrane punkty można było wrzucić do oznaczonych pojemników rozlokowanych na terenie szkoły lub zarejestrować na stronie kampanii. Nasza  szkoła zebrała w drugiej edycji  2197 talenciaków.  W styczniu od organizatora dotarły  nagrody rzeczowe w postaci środków dydaktycznych do zajęć świetlicowych i plastycznych.
Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórce TALENCIAKÓW!
                                                                                                               p. Basia S. , p. Jola