Internat

SOSW O鈍i璚im

20 grudnia 2018

Wigilia i Jase趾a
20 grudnia by w Internacie dniem szczególnym. Przy wigilijnym stole razem z wychowankami i pracownikami Internatu zasiedli zaproszeni go軼ie. A byli to go軼ie wyj徠kowi i wyj徠kowo bliscy naszemu sercu. Na nasze zaproszenie bowiem przybyli rodzice i opiekunowie podopiecznych Internatu. Mieli鄉y okazj z這篡 sobie 篡czenia i spróbowa 鈍i徠ecznych smako造ków, przygotowanych przez nasze niezast徙ione Panie Kucharki.
Podczas przedstawienia jase趾owego pt.: „Historia o Anio趾u i Bo穎narodzeniowej Gwiazdce” towarzyszyli鄉y Anio這m w poszukiwaniach 安i徠ecznej Gwiazdki, które na szcz窷cie zako鎍zy這 si sukcesem J Wspomnienie tego wieczoru b璠zie ogrzewa nasze serca podczas mro幡ych, zimowych dni.

W przedstawieniu wyst徙ili:

Gwiazdka – Gabrysia G.
Ma造 Anio貫k – Dominika B.
Anio趾i – Ola J., Kinga B, Oliwia K.
Miko豉j – Marcin G.
Elf – Kuba C.
Kobiety robi帷e zakupy – Kasia B., Basia B.
Dziewczynka – Madzia G.
Ch這pcy – Daniel J, Szymon G.

Przedstawienie przygotowali: p. Basia J., p. Robert K., p. Agnieszka S. i p. Iwona P.

Szko豉 Podstawowa

Bran穎wa Szko豉 I Stopnia