27 listopada 2023

„ KOLOROWA JESIEŃ” – wystawa prac uczniów SOSW w Miejskiej Bibliotece

Uczniowie szkoły podstawowej i zawodowej oraz wychowankowie internatu SOSW wykonali prace plastyczne ilustrujące barwy jesieni. Wystawę kolorowych, pięknych prac naszych wspaniałych artystów można podziwiać w listopadzie na wystawie w Miejskiej Bibliotece w Oświęcimiu. Organizatorzy wystawy p. Basia Stradal i pani Jolanta Szczerbowska dziękują uczestnikom oraz ich opiekunom za zaangażowanie i kreatywność. Mamy nadzieję, iż w przyszłości nie zabraknie Wam pomysłów i zapału do rozwijania swoich pasji i talentów.
                                                                                                                                                       p. Basia S., p. Jola